Kargo & Teslimat

Değerli Müşterimiz,


150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. 150 TL'den az siparişler için kargo ücreti ürün ebatlarına göre 15 TL olup, teslimatta ayrıca herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.


Siparişiniz 1 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo veya kendi araçlarımızla [istanbul İçi] adresinize teslim edilir. Aksaklık olması durumunda size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Tüm Türkiye'ye gönderi yapmaktayız. Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamaktadır. İl merkezlerindeki adreslere teslimatlar 1-2 iş günü, en uzak bölgeye 3 iş gününü aşmamak üzere ulaştırılmaktadır.


Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde [İlçe,Kasaba ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanmakta ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme olabilmektedir.


Teslimat esnasında dikkat etmeniz gerekenler

Teslimat sırasında ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya sorun varsa KESİNLİKLE TESLİM ALMAYINIZ. Aksi takdirde kargo firmasından kaynaklanabilecek sorunların bedelini siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kargo görevlisinden tutanak düzenlemesini talep ediniz veya bizimle hemen iletişime geçerek yapmanız gerekenlerle ilgili bilgi alınız.